Friday, January 13, 2017

Birtakım yeni oluşumlar

Çok heyecanlıyım blog,

Hep bilinçaltımda beni bekleyen bir organizatörlük, süslemecilik hevesi varmış. Ekintoşun baby shower'ı ile gün yüzüne çıktı, doğumunda artık "sen bir instagram sayfası açsana"larla devam etti. Dayanamadım.

İlk amacım şimdiye kadar yaptıklarımı paylaşmak. Gelecek ne gösterir bilemem. Ancak şu sıralar yapmaktan en çok zevk aldığım şey bu diyebilirim.


Dilekimu Organizasyon'a hoşgeldin diyebilirsiniz!!

Bebek şekerleri, nikah/nişan/söz şekerleri, evde yapılan küçük çaplı söz & nişan kutlamaları, baby shower, hastane anne/bebek odası süsleme, hastane ikramlıkları, baby shower hediyeleri ve bunlarla sınırlı olmayan, her gün yeni bir şeylerin aklıma gelmesi ile genişleyen fikirlerim / uygulamalarım var.

En sevmediğim şey kendi yapmadığı bir şeyi, Pinterest'ten/Facebook'tan  daha da kötüsü Google Görsellerden alıp kendi portföyüne yapıştıranlar. Bu nedenle paylaştığım her şey benim tarafımdan yapılmış şeyler olacak. Bakanlar "tamam tasarım güzel de, bunu yapabilir mi?" şüphesine düşsünler istemiyorum.

Fotoğraf çekiminde kendimi geliştirmem lazım, bunun fazlasıyla farkındayım. Alet-edevat var ama bende fotoğraf yeteneği pek yok ama öğrenemem diye bir şey de yok tabi.

Bir hayırlı olsununuzu alırım -->


Instagram hesabım

Facebook Hesabım

No comments: