Thursday, May 29, 2014

Bundan istiyorum, aynısından!

Beyonce'nin en uyuz olduğum şarkısı olmasına rağmen, en güzel hali burada resmen. Başında ve sonunda kot ve beyaz üstle durduğu gibi durayım, daha fiziki açıdan bir beklentim kalmaz kendimden :)


10 comments:

dejavu said...

daha ne isteyecen nankör :)

Dilek Türk said...

hiç di mi? öyle görüneyim de daha bişi istemem bak, cidden :D

dene dim said...

o kase sende olabilir ama gerisi yok :D

Dilek Türk said...

WTF? Fantastik yorum! Gerisi derken neyden bahsedildiğini söyleseniz daha ilginç olabilirdi.

dene dim said...

"ses" diyeyim ki uzulmeyesin.

Dilek Türk said...

Ergenlik mi, fazla hayranlık mı sizinki bilmem. Ama eğer aynı özellikler bende olsaydı zaten Allah'ın 3. dünya ülkesinde yaşamam, ünlülüğüme ünlülük katardım :D

dene dim said...

"ergenlik" diyeyim ki ezikligim belli olmasin :D.

bir kadinin vucudu ile diger insanlardan siyrilarak on plana cikmasini dogru buldugun sonucunu cikarabilirim yazdiklarindan, yanlis mi dusunuyorum?

kadini on plana getiren bu arac (vucuttan bahsediyorum :D ); erkeklerin gozunde, kadini esya konumuna indirgemez mi? erkeklerin genel olarak karsi cinse duskunlugu bile kadini bir esya olarak gormeye yeterken, bir onceki cumlede bahsettigim durum, olaylari daha fazla koruklemez mi?

Dilek Türk said...

Bir önceki cümlenizle hiç alakası yok bu dediklerinizin diyebilirim :D

Ben ""ses" diyeyim ki uzulmeyesin." dediğinizde aklıma gelen şeyler duruş (güzellikten önemlidir benim için), azim (beyonce gördüğüm en manyakçasına hırslı kadınlardan biri / ben de dünyanın en rahat insanıyım) falan gelmişti. Yoksa elini sallasan metalaştırılmış kadın bulursun şu dünyada.

Bundan istiyorum derken de, vücut tipim ona benziyor olduğu için ulaşmaya çalıştığım görüntü bu demek istedim. Bu derece fit olmak istiyorum demek metalaştırılmak istiyorum, tüm erkekler bana baksın demek değil.

dene dim said...

yanlis anlamissin beni, belki de ben seni yanlis anlamisimdir, alisigim bu tarz durumlara :). sen, beni yanlis anlamissin gibi yazmaya devam edeyim :D, sira sana gelince sende benim gibi yaparsin istersen.

"fit olmak istiyor olusun"u yazdiklarim icin temel malzemesi olarak gormemistim, cikis noktam; "aynı özellikler bende olsaydı zaten Allah'ın 3. dünya ülkesinde yaşamam, ünlülüğüme ünlülük katardım" kismiydi.

kimseyi vucut tipine gore yargilamak ile alakali degil, vucudun hangi amaca hizmet edecegi ile alakliydi yazdiklarim.

dene dim said...

sanirim eksik birseyler var yazdiklarimda. yada bana oyle geliyor.