Thursday, April 24, 2014

TARKAAAAAAAAAAAAAAAN!

Hayranıyım. Hiç inkar etmiyorum. Bildim bilesi demeyelim (kendisini ilk görmüşlüğüm bir akrabanın evinde bayram ziyaretindeydi, ancak o zaman ünlü değildi zaten) ama ünlü olduğundan beri hayranıyım. Çocukken belli edemezdim çünkü babanem dişleri ayrık diye sinir olurdu. Babanemin garip fiziksel takıntıları vardı, evet. Aynı sebeplerle Çelik'i de severdi mesela. Burdan ne kadar saçma bir hayat anlayışı olduğunu çözebiliriz. Neyse, geçelim.

İTÜ'de konser verecekmiş kendisi. Yaşar'ın konserine bile iki kere gitmiş bir insan olarak hatta Yaşar ne ki Ceceli'yi üç kere, Kenan Doğulu'yu dört kere izlemiş insanım (sebep: can sıkıntısı). Gitmemiz neredeyse kesin gibi. Konu Tarkan olunca çocukluk travmamı gerçekleştirmeye kalkabilirim de. Yani şarkı aralarında "TARKAAAAN!" diye bağıran kız olabilirim (eheheh, NO! Şakası bile komik değil).

Fulya fotoğrafımızı kimse yok diye instagram'a atmıştı sadece (kız bu an için senelerce bekledi, bir nevi hakkı), ancak teyzemin kendisini takip ettiğini düşünemedi herhalde. Ben de geçen gün doğum gününü kutlamak için aradığımda teyzemin sesindeki imadan sezdim "yoksa görmüş olabilir mi?" diye. Bilemiyoruz durum nedir ama teyze, sen ki bana en post-modern halinle "ex'ten next olmaz" tavsiyesini vermiş, "AŞK" yazıp albüm paylaşan kadınsın. Bence bir fotoğrafın aramızda lafı olmaz. Hoş görmese de anlatacaktım, zaten babamla ve annemle konuştukları yok. Annemle neye kavga edersiniz, etmezsiniz bilmem ama teyze dendiğinde sadece sen geliyorsun aklıma. Senle konuşmicam da kimle konuşcam!!! Konuşmasam da bir gün Kadıköy'de karşımıza çıkma ihtimalin bile %90. Böyle de bir gerçek var.

Dün çok önemli bir işim varmış gibi sabahın köründe uyandığım, ardından İpek'in arkadaşları gelecek diye mutfağa giriştiğim, bir de üzerine alerji denen lanetle uğraştığımdan akşam 6 gibi annemlerin yatağında sızmışım. Gece 11.30 falandı herhalde uyandığımda. Anıl birkaç bişi yazmış, bakmış oyunla ilgili yazdıkları şeyler bile dikkatimi çekmiyor hemen anlamış "bu kız yine uyuyakaldı kesin" diye. Tanıyor adam, yapcak bişi yok. Bu aralar iş yerinde bile uyuya kalma potansiyelim var çünkü.

----- ertesi gün -------

Teyzem tabi ki Anıl'ı öğrenmiş, hatta teyzemin de sevgilisi varmış. Ahahaha! Tahmin etmiştim 8-) Artık Kadıköy'de dolaşırken "şu sokağa girmesek iyi olur" dememe gerek yok. Ailecek bir rahatladık bize ne olduysa?

Feci derecede hastayım. Öyle böyle değil, fena hastayım. Alerji ve nezle kombinasyonu ile boğuşuyorum. Ameliyat olduğumda böyle eziyet çekmedim ben. Sabah bir ara acaba rapor alıp işe gitmesem mi diye bile düşündüm. Neyse, geldik artık bir kere.

Bu akşam artık gider konser biletlerimizi alırım.


No comments: